• Paolo
    Çok iyi haberler için çok teşekkür ederim! Anladığım karmaşayı anlıyorum, sorun değil, dürüstlüğünüz ve işbirliğiniz için teşekkür ederiz. Her boyutta tolerans dahilinde iyi kalıplar sağladınız. Toplam 200.000 USD'den fazla miktarda kalıp siparişi verdik ve sipariş vermeye devam ediyoruz. Siz ve profesyonel ekibinize tekrar teşekkür ederiz.
  • Robin
    Poliamid şeritler mükemmel çalışıyor.Çok teşekkürler.
  • Brian
    Merhaba, nihayet konteyneri yarın alacağız. Sıkı çalışmanız için özel teşekkürler ve özellikle CEO'm sizden bahsetti ve çalışmanızı takdir etti.Tekrar teşekkürler.
İlgili kişi : Camille Cai
Telefon numarası : 86-13584481777
Naber : +8613584481777

Ucuz Fiyatlı Alüminyum Termal Kırma Pencereli Sivrisinek Korumalı Alüminyum Üç Katmanlı Cam Pencere

Menşe yeri Zhangjiagang
Marka adı Polywell
Min sipariş miktarı 10 METRE KARE
Fiyat USD 60-220 /Square Meter
Ambalaj bilgileri Kahverengi Kağıt, Ahşap Palet
Teslim süresi 30 iş günü
Ödeme koşulları T/T
Yetenek temini 600000 Metrekare /Yıl
Ürün ayrıntıları
modeli Alüminyum Pencere Profilleri Yüzey bitirme Ahşap Tahıl, Mekanik Olarak Parlatılmış
Alaşım Malzemesi 6063, 6061, 6005, 6050 T5/ T6 Sertifika ISO
Renk Herhangi bir renk özelleştirilmiş Menşei Zhangjiagang, Çin
Avantaj Termal Break uzunluk 1m-7m, Genellikle Konteyner için 5.85m
Taşıma Paketi Kahverengi Kağıt, Ahşap Palet GTİP Kodu 7610100000
Naylon Yalıtım Şeridi PA66+GF25 Başvuru Windows, Kapılar, Perde Duvar
Vurgulamak

ISO Kırık Köprü Alüminyum Profiller

,

Termal Break Kırık Köprü Alüminyum Profil

,

PA66 GF25 Kırık Köprü Alüminyum Profiller

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

Ucuz Fiyatlı Alüminyum Termal Kırma Pencereli Sivrisinek Korumalı Alüminyum Üç Katmanlı Cam PencereÜrün Açıklaması:
Özel Alüminyum Profil: Bu özel alüminyum profil firmamız tarafından tasarlanmış ve üretilmiştir.Alüminyum alaşımlı profil, alüminyumun ısı iletimini engellemek için güçlendirilmiş naylon şerit ile iç ve dış parçalara ayrılmıştır. Gelişmiş yüzey işleme teknolojisi, çok işlevli, güzel tasarım, kapı ve pencerelerde, perde duvarlarda, binalarda ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılabilir.Herhangi bir renk veya şekil özelleştirilebilir.

Ucuz Fiyatlı Alüminyum Termal Kırma Pencereli Sivrisinek Korumalı Alüminyum Üç Katmanlı Cam Pencere 0
 

Isı yalıtım malzemesi
Daha iyi malzemeler
Firmamız tarafından kullanılan PA66 naylon ısı yalıtım bandı, kırık köprülü alüminyum profillerde kullanılan ısı yalıtımının önemli bir parçasıdır.PA-66 izolasyonu %25 cam elyaf naylon malzemenin bir karışımıdır, aşınma direnci, mukavemeti ve yüksek sıcaklık direnci performansı diğer malzemelerden daha iyidir ve PA-66 naylon izolasyon çekme mukavemeti ve genleşme katsayısı ve alüminyum alaşımı aynıdır, değil ısıl genleşme ve büzülme nedeniyle kapı ve pencerelerin deformasyonuna neden olur.
makul yapı
PA-66 naylon ısı yalıtım şeridi daha iyi malzeme plastisitesine sahiptir, PA-66 naylon ısı yalıtım şeridi, PVC malzemenin pürüzsüz yüzeyi ile karşılaştırıldığında birleşik mukavemeti artırmak için kompozit işlem yoluyla alüminyum diş açma sürecinde taşlanmış iplik işleme olacaktır. kombine daha kararlı, profilin kalitesini sağlayın.
Daha uzun hizmet ömrü
PA-66 naylon ısı yalıtım şeridi, malzemenin mükemmel doğası nedeniyle hizmet ömrü, onlarca yıl boyunca kırılma, gevrekleşme ve diğer problemler olmadan kullanılabilir.PVC plastik yalıtım ile karşılaştırıldığında, hayatın daha güvenli ve daha güvenilir kullanımını garanti edebilir..

Kırık köprü alüminyum pencerelerinin özellikleri
1) Kanatlı pencereler, açmak için yana veya yukarı doğru açılır.Bu, pencerenin katı camdan yapılmasını sağlar ve genel olarak daha az engellenmiş bir görünüm sunar.Bu pencereler genellikle aşağıdaki fotoğrafta görüldüğü gibi solda ve sağda birer kanatlı pencere bölmesi ile gelir.

Ucuz Fiyatlı Alüminyum Termal Kırma Pencereli Sivrisinek Korumalı Alüminyum Üç Katmanlı Cam Pencere 1
2) Standart camımız çift camdır: Low E kaplamalı ve argon gazı ile yalıtılmış iki cam.Tek camla karşılaştırıldığında, çift cam, düşük emisyonlu kaplama ve cam katmanları arasındaki gazla doldurulmuş yalıtım boşluğu nedeniyle enerji maliyetlerini önemli ölçüde azaltır.
Ucuz Fiyatlı Alüminyum Termal Kırma Pencereli Sivrisinek Korumalı Alüminyum Üç Katmanlı Cam Pencere 2
3) İyi ısı yalıtımı, ses yalıtımı ve nem geçirmezlik işlevi, güçlü sızdırmazlık.

4) Zafer, hırsızlık önleme ve aynı zamanda kaymayı önleme görünümünden, güzel ve cömert iç ve dış düz çerçeve yapısının tasarımı ile entegre edilmiştir.
 

5) Gömülü dairesel açı koruması ile tasarlanmıştır ve ekranın içi, çift güvenlik koruması sağlayan ve ekran açıldığında yaralanmayı önleyen yumuşak kauçuk kılıf ile doludur.
Ucuz Fiyatlı Alüminyum Termal Kırma Pencereli Sivrisinek Korumalı Alüminyum Üç Katmanlı Cam Pencere 3
6) tam bir ithal aksesuar seti, açılması kolay, korozyona dayanıklı, dayanıklı.

7) Isı yalıtım şeridi: ısı yalıtım şeridi, ulusal standartlara uygun olarak, PA-66 naylon malzeme kullanımıyla, kırık köprü alüminyum profilinin en kritik parçasıdır.Alüminyum profiller, alüminyum ısı iletimini engelleyen güçlendirilmiş naylon izolasyon şeritleri ile iç ve dış kısımlara ayrılmıştır..

Kırık köprü alüminyumunun avantajları
1)Yangına dayanıklılık: çoğu kırık köprü alüminyum kapı ve pencere alüminyum alaşımdan yapılmıştır, bu nedenle kendiliğinden yanma ve alev geciktirici özelliklere sahiptirler.

2)Çarpma dayanıklılığı: yangın direncine ek olarak, alüminyum alaşımlı malzeme, gelişmiş dekoratif kilitlerin ve mükemmel donanım aksesuarlarının konfigürasyonunda süper sertliğe, iyi sertliğe sahiptir, daha fazlası bu kırık köprü alüminyum kapı ve pencerelerinin darbe direncine sahip olmasını sağlayabilir, çoğu plastikten çok daha iyi piyasada çelik profil pencereler.

3)Güzellik:kırık köprü alüminyum kapı ve pencerelerin tasarımında basit, güzel ve cömert modellemenin genel kullanımı ve pencere rengi de seçilecek çok yer var, tamamen kendi ev dekorasyon stiline uygun olarak seçilebilir.En önemli şey, kırık köprü alüminyum kapı ve pencerelerin pencere genişliğinin nispeten büyük olmasıdır ve pencere camı da büyük bir entegrasyondur.İster yatak odasına ister balkona kurulur, sahiplerine geniş görüş ve yüksek aydınlatma oranı sağlayabilir, güzelliğin yanı sıra yüksek pratikliğe sahiptir.

4)Bakım onarım:Şu anda, ekran pencereli birçok kırık köprü alüminyum kapı ve pencere var, bu nedenle günlük hayatta, aydınlatma için kapı ve pencerelerin mi yoksa havalandırma için açık ekranlı pencerelerin mi kullanılacağına karar verebiliriz.Son olarak, alüminyum kompozit profilin asit ve alkali tarafından aşınması kolay olmadığından, kırık köprü alüminyum kapıların ve pencerelerin günlük kullanımında sarı solma konusunda endişelenmenize gerek yoktur, bu nedenle günlük kullanımda neredeyse kasıtlı bakım yoktur.

5)Su geçirmezlik işlevi:basınç dengesi tasarım yapısı drenaj sistemi, drenaj ağzı, drenaj pürüzsüz, iyi su sızdırmazlığı ilkesini kullanarak.

6)Sivrisinek ekran tasarımı:görünmez ekran, özellikle güney sivrisinek alanları için uygun olan sivrisinek, sinek ile iç ve dış seçime monte edilebilir.Hırsızlığa karşı koruma işlevine sahip hırsızlık önleyici pencere ekranı da seçilebilir.

7) Hırsızlığa karşı, gevşemeye karşı cihaz:kullanımdaki pencerelerin stabilitesini ve güvenliğini sağlamak için benzersiz çok noktalı donanım kilidi ile donatılmıştır.
Ucuz Fiyatlı Alüminyum Termal Kırma Pencereli Sivrisinek Korumalı Alüminyum Üç Katmanlı Cam Pencere 4
UYGULAMALAR:
Pencereler ve kapılar;Perde duvarları;Cam duvar, Mobilya;Tavan;NEDEN OLMUŞ;Toplu taşıma;Araç;Güneş Sistemi;Sanayi;Dekorasyon; Isı Emici vb;

neden bizi seçmelisiniz:
1. Isı yalıtım şeridi malzeme seçimi naylon 66 (PA-66) ve diğer genel plastiklere göre yüksek sıcaklık direncine göre %25 cam elyafı (GF25), daha fazla gerilme, yeterince sert, aşınma direnci ekleyin.
2. Komple ürünler: Şirketin zengin üretim tecrübesi ve büyük ölçekli üretim kapasitesi ile eksiksiz bir üretim hattı ekipmanı seti vardır.
3. Kalite güvencesi: Satın alınan mallar, ürünlerin kalifiye olmasını sağlamak için fabrikadan ayrılmadan önce kaynak, bütünlük yönetimi kalite güvencesi, sıkı denetimden üretilir.
4. Kullanışlı ve endişesiz: Güçlü bir satış sonrası servis ekibimiz, teknik personelimiz, ayrıntılı olarak yanıtlamanız, ihtiyaçlarınızı daha iyi anlamanız, ihtiyacınız olan ürünleri hızlı bir şekilde tamamlamanız için belirli ayrıntıları iletecek.
5. Profesyonel garanti: yılların endüstri deneyimi, size daha kaliteli hizmet sunmak için çeşitli endüstriler için yüksek kaliteli ürünler sunmaya devam ediyor.
6. Ücretsiz çizim, hızlı örnek, seri üretim özelleştirmesini destekler.
7. İşleme ekipmanı, komple set, ses yalıtımı gürültü azaltma, sağlam ve güvenilir.
8. Müşterilere çözümler ve bire bir özelleştirilmiş hizmetler sağlayın.
9. Deneyimli tasarımcılar güçlü teknik destek sağlar.
Ucuz Fiyatlı Alüminyum Termal Kırma Pencereli Sivrisinek Korumalı Alüminyum Üç Katmanlı Cam Pencere 5

Satış Öncesi Hizmet:
1)Müşteri gereksinimlerine göre teknik rehberlik sağlayın.
2) Müşterilere teknik fizibiliteye göre şema tasarlama ve yapma konusunda yardımcı olun.
3) Müşteri araştırması, numune hazırlama ve test için ekipman gösterimi sağlayın.

Satış sonrası servis:
1) Kırık köprü alüminyum pencerelerin donanım parçaları 1 yıl garantilidir;
2) Ömür boyu bakım;
3) Teknik destek sağlayın.

Firma bilgileri:

ŞirketimizISO 9001:2008'e göre onaylanmış bir kalite yönetim sistemi ve EN 755'e göre boyutsal toleranslar işletir. Bu sistem, ilk sözleşme incelemesinden ürün sevkiyatına kadar kalite yönetimine izin verir.Kalite güvencesi ve gerekli metalurjik testler konusunda yardımcı olmak için laboratuvar olanakları da mevcuttur.
İş kapsamı genel kalemleri içerir: plastik ürün satışı;Makine ve ekipman satışı;Kalıp satışları;İğneli tekstil ve hammadde satışı;inşaat malzemeleri satışı;Donanım ürünleri toptan satışı;Metal malzeme satışı;Metal ürünleri satışı;Makine parçaları, yedek parça satışı;Cam elyaf ve ürünleri satışı;Malların ithalatı ve ihracatı;Teknoloji ithalat ve ihracatı vb.We küresel değerli müşteriler için kaliteli ve rekabetçi fiyatlar sunabilir.

Ucuz Fiyatlı Alüminyum Termal Kırma Pencereli Sivrisinek Korumalı Alüminyum Üç Katmanlı Cam Pencere 6

SSS:
S: Teslimat süreniz ne kadardır?
C: Genellikle, ön ödemenizi aldıktan sonra 15-25 iş günü sürer.Belirli teslimat süresi, ürünlere ve siparişinizin miktarına bağlıdır.

S: Ödeme koşullarınız nedir?
A: 50% T/T peşin, sevkiyat öncesi denge.

S: Garanti Politikası nedir?
A: 1 yıl garanti veriyoruz.
Garanti süresi dolduğunda firmamız yine de size ücretsiz olarak teknisyen desteği vermeye devam edecektir.Ancak değiştirme parçası ücretsiz değildir.
Yani kırık köprü alüminyum ürünlerimizi kullandığınız sürece size ömür boyu satış sonrası hizmet veriyoruz.

S: Siparişimi nasıl alabilirim?Nakliye sırasında güvenli mi?
C: Satın aldığınız ürünler için deniz veya uluslararası ekspres kargo ile nakliye ayarlayacağız.Deniz veya hava yoluyla nakliye sırasında oldukça güvenli olacaktır.

Herhangi bir sorunuz varsa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.